OBIS Toernooien

Knock-Out toernooi

Het Knock-Outtoernooi is begonnen als opvolger van de in 1980 gestopte Bekerwedstrijden. Net als bij de Bekerwedstrijden vallen de verliezers steeds af en zullen, in tegenstelling tot de 4 overgeblevenen van de Bekerwedstrijden, de laatste 12 spelers de finale spelen. De naamstelling werd ter nagedachtenis aan Joop Schouws in 1997 veranderd in het “Knock-Outtoernooi om de Joop Schouws Memorial”.

2013
H. vd Sande
2012
W. Koelman
2011
A. Mantel
2010
J. Mol
2009
W. van Roon
2008
J. Beentjes
2007
S. Mol
2006
W. van Roon
2005
Sj. Koelman
2004
V. Veldt
2003
J. Beentjes
2002
V. Veldt
2001
J. Beentjes
2000
M. Smit
1999
J. Beentjes
1998
C. de Heer
1997
B. Beentjes
1996
A. Mantel
1995
J. Schouws
1994
C. d. Heer
1993
P. v.d. Meij
1992
P. Kops
1991
J. Mol
1990
B. Koelman
1989
H. Lammers
1988
J. de Wildt

Henk Lammers 10 over Rood toernooi

Een toernooi ter herinnering aan Henk Lammers, die jarenlang als hoofdwedstrijdleider zijn stempel op het wedstrijdgebeuren binnen de vereniging heeft gedrukt.

 

2017
A. Meijland
2016
A. Mantel
2015
N. Mongelluzzi
2014
N. Mongelluzzi
2013
C. Beentjes
2012
C. Beentjes
2011
B. Lammers

Koppeltoernooi

Een toernooi met open inschrijving, waarbij koppels van 2 spelers om en om eerst libre daarna bandstoten en afsluitend een aantal driebanders moeten maken.

2018
Aad en Martijn Stengs
2016
P. Karsten / J. Limmen

Clubkampioenschap

Vroeger werden de clubkampioenschappen verspeeld met 10 deelnemers. 3 Spelers van iedere avond en de clubkampioen van het jaar ervoor. Vanaf 2014 wordt er met 8 finalisten de clubfinale verspeeld. 

2018
J.W Nanne
2017
J.W. Nanne
2016
L. Versluis
2015
A. Mantel
2014
A. Mantel
2013
M. Smit
2012
F. Zwanikken
2011
J. Roelands
2010
C. van Hooff
2009
V. Veldt
2008
J. Beentjes
2007
L.Wezepoel
2006
S. Mol
2005
S. Mol
2004
J. Roelands
2003
G. Bruins
2002
B. Lammers
2001
J. Ripke
2000
N. Mogelluzzi
1999
J. Beentjes
1998
A. Bouhof
1997
J. Wijte
1996
J. Scheffer
1995
W. Burger
1994
S. Mol
1993
P. Kops
1992
R. Adrichem
1991
H. Palm
1990
J. de Wildt
1989
J. Scheffer
1988
J. Scheffer
1987
M. Ales
1986
W. van Weert
1985
W. van Weert
1984
J. Gerritsen
1983
G. Jacet
1982
K. Beentjes
1981
J. Ripke
1980
J. Ripke
1979
P. Adrichem jr.
1978
J. Looyenga
1977
J. de Wildt:
1976
P. Adrichem jr.
1975
P. Beers jr.
1974
J. Scheffer
1973
A. Böger
1972
N. Tuyn
1971
C. Langbroek
1970
J. d. Wildt
1969
J. Nijman
1968
P. Baltus
1967
J. Looyenga
1966
G. v. Stenis
1965
D. Sakkers

KNBB Wedstrijden

Districtskampioenschap

Een mooie prestatie is het behalen van een districts-titel. Al vele malen is het onze leden gelukt.

2018/2019
S. Mol
3e klasse libre
2017/2018
E. Beentjes
3e klasse driebanden
2016/2017
M. Smit
1e klasse libre
2015/2016
S. Mol
4e klasse bandstoten
2015/2016
S. Mol
4e klasse bandstoten
2014/2015
C. vd Boogaard
5e klasse bandstoten
2014/2015
B2 team (Theo Hoogland, Cor de Heer, Jos Scheffer, Jos Roekens en Ed Beentjes)
driebanden klein
2013/2014
M. Smit
1e klasse libre
2013/2014
B. Looijenga jr
3e klasse libre
2012/2013
F. Zwanikken
4e klasse bandstoten
2012/2013
C2 team (M. Smit, H. Welboren, L. Wezepoel, D. Smit, G. van Kordenoordt)
libre
2011/2012
F. Zwanikken
3e klasse libre
2011/2012
L. Wezepoel
4e klasse libre
2011/2012
L. Wezepoel
5e klasse bandstoten
2010/2011
B. Looijenga sr
3e klasse libre
2010/2011
S. Jorritsma
5e klasse libre
2010/2011
B1 team (M. Versluis, J. Beentjes, A. Völker, P. vd Meij, J. Tiecken, V, Veldt)
driebanden klein
2010/2011
C2 team (N. Mongeluzzi, B. Looijenga sr, J. Perez, J. Limmen)
libre
2007-2008
B1 Team (M.Versluis,A.Lenaers,P.van der Meij,J.Beentjes en J.Tiecken)
driebanden klein
2007/2008
A. Lenaers
1e klasse libre
2007/2008
G. v. Kordenoordt
4e klasse libre
2006/2007
M. Smit
2e klasse libre
2006/2007
W. v. Weert
3e klasse 3bnd. kl.
2006/2007
B 1-team (M. Versluis, A. Lenaers, P. van der Meij en J. Tiecken, C. de Heer)
driebanden
2005/2006
J. Lammers
5e klasse bandstoten
2005/2006
Jh. Mol
Hoofdklasse libre
2005/2006
C1 Team (V. Veldt, M. Henneman, Jh. Mol)
libre
2004/2005
Sj. Koelman
2e klasse libre
2004/2005
H. Welboren
4e klasse bandstoten
2004/2005
G. v. Kordenoordt
4e klasse libre
2004/2005
M. Tiecken
hoofdklasse libre
2004/2005
C2 Team (N. Mongelluzzi, B. Looyenga sr., H. Lammers en J. Limmen)
libre
2003/2004
P.v.d. Meij
2e klasse 3 bnd. kl.
2003/2004
J. Lammers
5e klasse libre
2003/2004
J. Beentjes
Districtskader
2002/2003
Jh. Tiecken
2e klasse 3 bnd. kl.
2002/2003
W. v. Tunen
4e klasse bandstoten
2002/2003
H. Beentjes
4e klasse libre
2002/2003
L. Wezepoel
5e klasse libre
2002/2003
V. Veldt
Districtskader
2002/2003
M. Tiecken
Hoofdklasse libre
2001/2002
Jh. Tiecken
2e klasse 3 bnd. kl.
2001/2002
H. Beentjes
4e klasse libre
2001/2002
L. Wezepoel
5e klasse libre
2000/2001
Jh. Mol
2e klasse libre
1999/2000
C. d. Heer
1e klasse 3 bnd. kl.
1998/1999
H. Lammers
2e klasse libre
1998/1999
H. Welboren
4e klasse libre
1997/1998
J. Ripke
3e klasse kader 38/2
1997/1998
Jh. Mol
3e klasse libre
1997/1998
S. Mol
4e klasse bandstoten
1997/1998
V. Veldt
extr. + overg. kl. libre
1996/1997
J. Roekens
2e klasse 3 bnd. kl.
1995/1996
Sj. Koelman
3e klasse libre
1995/1996
Sj. Koelman
4e klasse bandstoten
1994/1995
Sj. Koelman
4e klasse bandstoten
1994/1995
H. Welboren
5e klasse libre
1993/1994
P. Kops
1e klasse libre
1993/1994
N. Mongelluzzi
4e klasse bandstoten
1992/1993
C. d. Heer
2e kasse bandstoten
1992/1993
C. Brandjes
6e klasse libre
1991/1992
F. Kinds
1e klasse libre
1990/1991
A. Jager
3e klasse kader 38/2
1990/1991
S. Mol
6e klasse libre
1988/1989
G. Jacet
1e klasse libre
1988/1989
J. Ripke
3e klasse kader 38/2
1987/1988
F. Kinds
1e klasse libre
1987/1988
Driebandenteam (G. Noteboom, M.Ales, C. d.Heer en P. Wehrman)
Driebanden klein
1987/1988
M. Ales
Hoofdklasse libre
1986/1987
A. Jager
2e klasse bandstoten
1986/1987
C 1-team (A.Jager, S. Strik, J. Schouws en G. van Stenis)
libre
1985/1986
J. Scheffer
3e klasse kader 38/2
1985/1986
P. Noordermeer
6e klasse libre
1985/1986
C 2-team (G. Noteboom, M.Ales, C. d. Heer en P. Wehman)
libre
1984/1985
C. de Heer
2e klasse libre
1984/1985
P. Adrichem sr.
3e klasse kader 38/2
1983/1984
P. Adrichem sr.
3e klasse kader 38/2
1983/1984
J. Scheffer
Hoofdklasse libre
1982/1983
G. Noteboom
1e klasse bandstoten
1982/1983
P. Adrichem jr.
1e klasse kader 38/1
1982/1983
J. v. Duivenvoorde
2e klasse kader 38/2
1982/1983
J. Dekker
3e klasse kader 38/2
1982/1983
P. Adrichem jr.
Hoofdkl. bandstoten
1981/1982
J. Scheffer
1e klasse libre
1981/1982
C 2-team (H. Lammers en J.J.J. v.d. Kolk)
libre
1979/1980
J. Schouws
1e klasse libre
1979/1980
P. Beers sr.
65 + toernooi libre
1979/1980
J. Ripke
Hoofdklasse libre
1978/1979
J. Dekker
1e klasse bandstoten
1978/1979
P. Beers jr.
1e klasse libre
1978/1979
A. Pottjegort
Hoofdklasse libre
1977/1978
W. van Weert
5e klasse libre
1976/1977
N. Tuyn sr.
1e klasse bandstoten
1976/1977
J. Scheffer
2e klasse libre
1976/1977
J.J.J. v.d. Kolk
4e klasse libre
1975/1976
J.van Duivenvoorde
3e klasse kader 38/2
1973/1974
J.van Duivenvoorde
Extra klasse libre
1973/1974
C4-team
libre
1972/1973
N. Noteboom
2e klasse 3 bnd. kl.
1972/1973
J. de Wildt
3e klasse kader 38/2
1972/1973
H.P. Lammers
4e klasse libre
1972/1973
W. Zonneveld
5e klasse libre
1972/1973
J. Dekker
Hoofdklasse libre
1972/1973
C 2-team (M. Noteboom, J. Looyenga en H. Scheerman)
libre
1972/1973
C 4-team (A de Nijs, A. Böger,W. Zonneveld,enJ.Scheffer)
libre
1970/1971
H.P. Lammers
4e klasse libre
1970/1971
N. Tuyn sr.
Hoofdklasse libre
1969/1970
H. Schermerhorn
2e klasse 3 bnd. kl.
1969/1970
G. v. Stenis
2e klasse libre
1969/1970
J. Schouws
3e klasse libre
1969/1970
H.P. Lammers
4e klasse libre
1966/1967
J.P. Bregman
3e klasse kader 38/2

Regiokampioenschap

(Gewestelijk kampioenschap). Een niet gemakkelijk te behalen kampioenschap! De weinige keren dat een OBIS-lid deze titel behaalde getuige het kleine aantal.

2016/2017
M. Smit
1e klasse libre
2012/2013
F. Zwanikken
4e klasse bandstoten
2011/2012
L. Wezepoel
5e klasse bandstoten
2010/2011
B1 team (M. Versluis, J. Beentjes, A. Völker, P. vd Meij, J. Tiecken, V, Veldt)
driebanden klein
2007/2008
A. Lenaers
1e klasse libre
2006/2007
M. Smit
2e klasse libre
2006/2007
W. van Weert
3e klasse 3bnd. kl.
2006/2007
B 1-team (M. Versluis, A. Lenaers, P. van der Meij , J. Tiecken en C. de Heer)
driebanden klein
2005/2006
Jh. Mol
hoofdklasse libre
2004/2005
C2 Team (N. Mongelluzzi, B. Looyenga sr., H. Lammers en J. Limmen)
libre
2002/2003
Jh. Mol
1e klasse libre
1990/1991
N. Mongelluzzi
4e klasse bandst.
1984/1985
C. de Heer
2e klasse libre
1981/1982
M. Ales
2e klasse libre
1977/1978
P. Smit
5e klasse libre
1972/1973
C 2-team (J. Schouws, J. Looyenga, H Scheerman en M. Noteboom)
libre

Nederlands kampioenschap

Het heeft enige jaren geduurd voor er een OBIS-lid kampioen van Nederland werd.

2006/2007
J. Roelands
3e klasse kader 38/2
1997/1998
P. Adrichem jr.
ereklasse kader 47/1
1996/1997
P. Adrichem jr.
ereklasse libre
1995/1996
P. Adrichem jr.
ereklasse kader 47/2
1994/1995
P. Adrichem jr.
ereklasse kader 47/1
1993/1994
P. Adrichem jr.
ereklasse kader 47/1
1993/1994
P. Adrichem jr.
ereklasse kader 71/2
1989/1990
P. Adrichem jr.
ereklasse. Bandst.
1988/1989
P. Adrichem jr.
1e klasse bandstoten
1986/1987
P. Adrichem jr.
1e klasse kader 47/2
1986/1987
P. Adrichem jr.
anker-kader 57/2
1984/1985
P. Adrichem jr.
anker-kader 57/2
1984/1985
J. de Wildt
top-klasse libre
1982/1983
G. Noteboom
overgangskl. libre
1979/1980
P. Adrichem jr.
1e klasse libre groot
1978/1979
J. van Duivenvoorde
overgangskl. libre
1976/1977
N. Tuyn jr.
2e klasse kader 38/2
1973/1974
J. de Wildt
3e klasse kader 38/2

Europees kampioenschap

Één OBIS-lid heeft de bijzondere prestatie geleverd om Europees kampioen te worden.

1993/1994
P. Adrichem jr.
ereklasse kader 47/2